این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر عباس سعادت کاملا محفوظ می باشد

مهارت در تاثیرگذاری

همین امروز مهارت در تاثیرگذاری را فرا گیرید!

دوست عزیز،

به برنامه مهارت در تاثیرگذاری: سیستمی به منظور تقویت تاثیرگذاری هیجانی و افزایش فروش خوش آمدید، همچنین تبریک از بابت این که تصمیم به اقدام گرفته و قصد ارتقاء زندگی خود به سطوح بالاتر را دارید. نخست، می خواهم به شما بگویم که چقدر تصمیم شما برای بهبود خود برای من قابل احترام است. افراد زیادی وجود دارند که دم از بهبود خود می زنند، اما افراد انگشت شماری حقیقتاً دست به کار می شوند و من شما را به خاطر آغاز این مسیر ستایش می کنم.

من در طول مسیر شغلی خود دریافته ام که یک حقیقت بنیادین در همه ی موارد وجود دارد چه در مورد مدیر عامل قدرتمند یک شرکت بزرگ، چه در مورد یک سوپراستار و چه در مورد یک مادر شاغل: آن حقیقت این است که توانایی ما در تاثیرگذای بر دیگران، بزرگترین قدرتی است که در اختیار داریم.

تاثیرگذاری از همه نظر ما را تحت الشعاع خود قرار می دهد. تاثیرگذاری در حقیقت ریشه در ارتباط هیجانی ما با خودمان و دیگران داشته و از همین رو، بر زندگی شغلی، مسائل مالی، چگونگی پرورش کودکانمان و حتی چگونگی رفتار ما با بدن خود تاثیر می گذارد. افرادی که هنر تاثیرگذاری را به خوبی بلد باشند، توانایی این را خواهند داشت که افراد را از لحاظ هیجانی به تحرک واداشته و تاثیر شگرفی بر رفتار ایشان بگذارند. فردی که بر دیگران تاثیر می گذارد، فردی است که از مرزهای نفس خود پا فرا گذاشته و تبدیل به یک رهبر حقیقی می شود.

این سیستم  به گونه ای طراحی شده است که شما را تبدیل به یک فرد تاثیرگذار ماهر در تمامی حوزه های زندگیتان کند. مهارت تاثیرگذاری به شما راهبردهایی همیشگی را یاد خواهد داد تا بتوانید فروش خود را بالا ببرید. هرچند، هسته ی این برنامه به این منظور طراحی شده است که به شما در افزایش کیفیت زندگی، کشف تفاوت ها و پیاده سازی راه هایی نوآورانه برای ایجاد فرصت های بیشتر یاری رسانی کند.

امیدوارم که از برنامه لذت کافی ببرید؛ همچنین ممنون از شما که به من اجازه ی این را داده اید که این برنامه را با شما به اشتراک گذاشته و به شما در ایجاد فرصت های جدید برای خود و اطرفیانتان یاری رسانم. به یاد داشته باشید که هرآنچه تا به حال کسب کرده اید و هرآنچه که آرزوی کسب آن را دارید ریشه در توانایی شما برای یادگرفتن چگونگی تاثیرگذاری دارد.

با شور و شوق زندگی کنید!

 

 

فهرست مطالب

...........................................

1- تعهد: چشمگیر ترین قدرت شما

2- دانش ترغیب: چرا خرید می کنیم؟

3- تفاوت موفقیت و شکست

4- مشارکت داشته باشید! سه گام به سوی روابط کیفی

5- رابطه برقرار کرده و علاقه ایجاد کنید

6- ثبت کنید! چگونه استراتژی های خرید مشتری را سنجیده و شناسایی کنیم

7- مجاب ساخته و به طور آزمایشی فروش را خاتمه دهید

8- وادار سازید! جدی شده و فروش را انجام شده در نظر بگیرید

9- مخالفت ها را به تعهد تبدیل کنید

10- کار را آسان ساخته و آینده را بسازید

 

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0